Sheraton Prague Charles Square Hotel

4.1 

Zitna 561/8, Prague, 120 00, Czech Republic   •  Počasí:   

Místní čas Telefon (420) 225 999 999

4.1

Objevte Prahu

Ideální poloha hotelu Sheraton Prague v těsné blízkosti Karlova náměstí a na rozmezí Starého a Nového Města pražského Vás vtáhne přímo do centra pražského kulturního a obchodního dění. Praha je již řadu let jednou z nejvýznamnějších evropských metropolí, přičemž její význam ve světě diplomacie a financí nadále vzrůstá.

Význam Prahy je z historického pohledu dán samotným centrem města, které je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Na ploše přibližně 866 hektarů se tak nacházejí historické unikáty, jež nemají ve světě obdoby. Praha je multikulturní metropolí s velkým počtem divadel, koncertních sálů, klubů a výstavních center. Každému návštěvníkovi přináší jedninečné a osobité zážitky, které zůstávají natrvalo vryty v paměti a evokují potřebu další opakované návštěvy.

Co dělat v Praze

Lennonova zeď

Strahovský klášter

Vyšehrad

Skyrtá na Malé Straně, ale velmi známá pro svou atmosféru a originalitu. V 80. letech se Lennonova zeď stala symbolem odporu proti komunismu v tehdejším Československu. 

Impozantní komplex budov nedaleko Petřína a Pražského hradu. Návštěvníci si mohou vychutnat místní klid, stejně tak výhledy na Prahu. Jedna z nejkrásnějších knihoven na světě se nachází právě zde. 

Pevnost tyčící se nad Vltavou pochází z 10. století. Na Vyšehradském hřbitově odpočívají národní umělci jako Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, Alfons Mucha a další. 

Denní výlety z Prahy

Divkoá Šárka

Průhonický park

Kutná Hora

Divoká Šárka

Poklidné údolí na okraji Prahy je ve skutečnosti přírodní rezervací, která je skvělou volbou pro útěk z centra Prahy. V létě je také populární blízká vodní nádrž Džbán. 

Průhonický park

Park založil již v 19. století hrabě Arnošt Emanuel  Silva-Tarouca. Park obklopující neo-renesanční zámek je jedním z nejkrásnějších v České republice. Odpočiňte si od prohlídek města Prahy a užijte si den v klidné a pohádkové přírodě. 

Kutná Hora

Město známé gotickou katedrálou svaté Barbory s freskami. Známá je také sedlecká kostnice, kaple zdobená lidskými kostrami. Kutná Hora patří do seznamu chráněných památek UNESCO. Náš Concierge Vám pomůže s dopravou do tohoto kouzelného místa. 

Club Duplex Suite
Junior Suite
Grand Junior Suite

Get Directions

Co je poblíž

Trasa

Nelze vyhledat trasu, zkuste to prosím znovu.